Tato stránka je urcena pro prohlížece podporující webové standardy, jinak muže být zobrazena nekorektne.

NOVINKY

DiscGolfPark Bocheta! V Novém Jičíně! Je tu!

courses/CZNJBOCHET/otvirak.jpgSlavnostní otevření proběhne 14.8. od 15:00.
Na místě bude program pro širokou veřejnost (exhibice, výuka discgolfu), turnaj pro všechny registrované hráče.
Součástí novojičínského discgolfového odpoledne bude také malé občerstvení a losování disků.
Přijď a uvidíš, jaký je discgolf v Novém Jičíně!

Krystof Novak 12.8.2014


Divoké karty

CADG/logo_150.pngAhoj, VR ČADG schválila dne 25.7. výjimku ze SŘ platnou do konce roku 2014, která umožňuje řediteli turnaje využít až 6% kapacity turnaje mimo registrační proces a přidělit tato místo libovolnému zájemci (tzv. divoká karta). Podmínkou využití je uvedení informace o počtu takto vyhrazených míst na stránkách turnaje před začátkem registrace, doporučujeme zároveň uvést, jakým způsobem budou divoké karty přiděleny, případně jak o jejich přidělení mají zájemci žádat.
Příklad počtu divokých karet podle kapacity: kapacita 45 = 0-3 divoké karty, kapacita 72 = 0-4 divoké karty.
Protože v době schválení výjimky byla už v plném proudu registrace na Veselí Open, bylo 8.8. schváleno navýšení kapacity turnaje ze 72 na 75 hráčů s tím že organizátoři využijí nová místa pro divoké karty.

VR ČADG 11.8.2014


Kubova Huť

Vážení přátelé discgolfu,
rádi bychom Vás pozvali na discgolfový turnaj PDGA "C" - KUBOVA HUŤ ULTIMO OPEN, Czech republic, který se koná 23. – 24.8. 2014.
Turnaj se koná v nádherném prostředí skiareálu Kubova Huť v Národním parku Šumava. První 18ti jamkové discgolfové hřiště v ČR má celkovou délku 1307 m.
Turnaj se odehraje v kategoriích MPO, FPO, MJ. 3x18 jamek + 9 jamek finále.
Discgolfové hřiště Kubova Huť je výzvou pro hráče všech výkonnostních kategorií. Jeho 18 jamek je vystavěno na horských loukách i ve smrkovém lese, hrajete nahoru i dolů, nechybí ani řada jamek téměř v rovině. Pestré hřiště vás potěší příjemnou délkou 1307, což je vyváženo členitým terénem. Pravidelní hráči budou usilovat o maximum birdie, zatímco příležitostní discgolfisté zaútočí na par každé jamky!
Informace o možnosti ubytování a stravování budou brzy doplněny.
Stránky turnaje s aktualitami: ultimo.cz.
REGISTRACE na turnaj.
Užitečné odkazy:
Skiareál Kubova Huť - www.ski-kubovka.com
Pořadatel turnaje: www.ultimo.cz
Další informace a aktuality: ultimo.cz/blog/en
Těšíme se na Vaši účast! Tým Ultimo!

Ultimo.cz 8.8.2014


Priessnitz Open 2014

proDG/tn_turnaj.jpgV rámci turnaje Priessnitz Open 2014 se v pátek odpoledne uskuteční i DISCGOLFOVÁ AKADEMIE
8. 8. 2014 (16:00 hod.)
bude zaměřena na základy discgolfu a backhandový hod
počet míst je omezen, přihlášky posílejte e-mailem na adresu: krystof @ prodg.cz
Cena 50 Kč/osoba

Premek 5.8.2014


Nové informace u registrace a registračních formulářů

CADG/logo_150.pngVzhledem k tomu, že si je VR vědoma existence autorského zákona a zákona o ochraně osobních údajů, bude registrace na turnaje doplněna o následující text (jde o obdobu textu, který je součástí členské přihlášky), se kterým bude nutné souhlasit pro dokončení registrace. Proto Vás prosíme o odstranění obdobných textů ze stránek turnajů a zároveň vybízíme kontaktovat VR, pokud chcete vystupovat jako zástupce ČADG (autor) a na kterých turnajích, nebo pokud chcete používat audio/video materiály z ČADG turnajů.
Registrací na turnaj se zavazuji dodržovat stanovy české asociace discgolfu (dále jen ČADG), zavazuji se uhradit startovné a příspěvky asociaci ve stanoveném termínu a výši. Souhlasím s uvedením údajů o mém jménu, ročníku narození a dosaženém výsledku na webových stránkách ČADG. Dále souhlasím s tím, aby zástupce ČADG (dále jen autor) pořizoval fotografie nebo audio/video záznam mé osoby (dále jen “materiál”) a souhlasím s užitím pořízených audio/video materiálů, ať už v podobě hmotné nebo digitalizované (nehmotné), a to zejména následujícím způsobem:
1. autor je oprávněn užít fotografie a video materiál pro svou vlastní potřebu a pro účely prezentace své práce;
2. dále je autor oprávněn poskytnout licenční oprávnění k užití fotografií a audio/video materiály jako svých autorských děl, třetím osobám, a to pro účely reklamní (komerční) i redakční (tzn. uveřejňování v periodickém tisku.
Dále se zavazuji k tomu nepoužívat bez souhlasu výkonné rady ČADG své autorské fotografie nebo audio/video záznamy pořízené na akcích spojených s ČADG pro komerční účely nebo ve smyslu, který by mohl poškodit Českou asociaci discgolfu nebo její členy.

VR ČADG 25.7.2014


HUNTERS GAMES 2014

POZOR! Z technických a klimatických důvodů změna harmonogramu u Hunters Games 2014. Soutěžní blok bude začínat v pátek od 13:00.

 • Podrobnosti zde: ZDE

  Briki 10.7.2010


 • MČR a Valná Hromada

  CADG/logo_150.png

  Česká asociace discgolfu oznamuje, že letošní mistrovství republiky se bude konat v rámci turnaje Moravian Open 3.- 5.10. Vzhledem k tomu, že členů asociace je již více než je kapacita turnaje, bude prvních 14 dní registrace otevřena pouze pro ně. Informace o tom, jak se stát členem naleznete zde.


  VR oznamuje, že změnila místo a termín konání VH ČADG. Valná hromada se uskuteční 25.10. 2014 v prosotorách Zámku v Moravském Krumlově od 16:00. Program VH bude oznámen nejpozději do 25.9. 2014. Pokud máte zájem poslat podnět VR pro případné zařazení do programu VH, můžete tak učinit do 20.8.2014 na adresu vr@discgolf.cz. Připomínáme, že podněty přijímáme ve formátu návrhu pro hlasování VH. Pokud máte zájem změnit typ svého členství, můžete tak učinit opětovným vyplněním a odesláním přihlášky na adresu ČADG nebo odeslání elektronické kopie na adresu vr@discgolf.cz.


  VR ČADG 9.7.2014


  Training camp, HUNTERS GAMES a turnaj Vesec Open Letní

 • PRODLOUŽENÝ DISCGOLFOVÝ VÍKEND V LIBERCI! 10-13.7.2014
 • Traning camp - přijďte se naučit něco nového, posunout se v discgolfu o krůček dál.... budete mít jedinečnou příležitost užít si prázdninový prodloužený víkend s discgolfem....
 • podrobnosti: ZDE
 • Hunters Games 2014 - NOVINKA V ČR - nejuniverzálnější hráč získá putovní trofej a vítězové jednotlivých soutěží medaile made in PRECIOSA! Přijďte vyzkoušet různé disciplíny....důkladně prověříme Vaše schopnosti... Do celkového výsledku se Vám bude započítávat všech 7 disciplín, které jsme si pro Vás připravili. Disciplíny jsou rozděleny celkem do čtyřech dní, od čtvrtka do neděle.
 • podrobnosti: ZDE
 • Latitude64 Vesec Open Letní - turnaj České discgolfové ligy kategorie B, Pdga kat. C. Turnaj je také součástí Ace Race Hunters Tour 2014
 • Registrace zde: ZDE

  Briki 2.7.2014


 • ULTIMO Letní liga 99 startuje!

  Už jenom pár dnů nás dělí od startu nové letní série pro všechny milovníky discgolfu. A to je ta správná chvíle pro připomenutí těch podstatných věcí, v přípravné fázi navíc došlo k několika změnám. Takže:
  1) V kalendáři je od 21. června do 20. září vyznačeno celkem 9 turnajů ULTIMO Letní ligy na devítkových hřištích – proto 99.
  2) Kromě věcných cen pro nejlepší hráče na každém turnaji od sponzora série se mohou vítězové jednotlivých turnajů těšit i na figurky od našeho utajeného amerického sponzora.
  3) Do ULTIMO Letní ligy 99 se každému hráči započítávají 4 nejlepší výsledky.
  4) Pro nejlepší tři hráče v každé ze čtyř kategorií jsou na konci celé série připraveny poukázky na zboží z internetového obchodu Ultimo.cz v hodnotě 1000 – 600 – 400 Kč.

  Ivo 17.6.2014


  14.–15. 6. DYMNÍK OPEN 2014 s prémií 39 000 Kč!

 • Aktuálně nejdelší a nejaktraktivnější 18ti jamkové pevné hřiště v České republice v malebné krajině Lužických hor Vás zve na discgolfový turnaj kategorie B “Dymník OPEN 2014”. Hřiště je situované v samotné blízkosti vrcholku ve Šluknovském výběžku, 2 kilometry jihozápadně od Rumburka, kde stojí rozhledna Dymník. Oblíbený výletní cíl.
 • Hřiště má velký potenciál a parametry pro pořádání světových turnajů. V příštím roce bude navrženo jako turnaj kategorie A, české ligy!
 • Pro české hráče, kteří se řádně zaregistrují na tento turnaj je vypsaná bonusová prémie na odehrané nejlepší 18ti jamkové kolo. Komu se z českých hráčů podaří zahrát alespoň jednou ze tří kol 39 hodů nebo méně, získává od designérů discgolfového hřiště odměnu ve výši 39 000 Kč! Přijďte poměřit své síly na Dymník.
 • Jako pozvánku pro všechny hráče je připravena zvýhodněná vstupenka na první fantasticky vystavěné hřiště nové sportovní disciplíny – Fotbal golf.
 • Ubytování, sprchy, restaurace, zázemí, parkování vše v místě. Přijeďte si užít víkend na Dymník.
 • Pořadatelé akce: Discgolf-shop, Discgolfová hřiště a Discgolf Hunters.
 • Registrace zde: ZDE
 • Pozn.:Turnaj prozatím nahrazuje Letní Skalku, která díky technickým důvodům byla zaměněna za Dymník Open 2014.

  Briki 20.6.2011


 • 1 2 3 4 5 6 Další >

  Cnews201414 UID: UTY: UGR: