Tato stránka je urcena pro prohlížece podporující webové standardy, jinak muže být zobrazena nekorektne.

HŘIŠTĚ

Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Jihočeský kraj Praha Středočeský kraj

Hlavní město Praha

Permanent:

DGP Ladronka

  • Region : Hlavní město Praha
  • City : Praha 6
  • Street : Tomanova
  • GPS: N50.0783940 E14.3569140 --> Google Maps

Tak tady se začal hrát discgolf v ČR - teď je tu i nový DiscgolfPark! 9-jamkové hřiště

Layouty hřiště

LayoutHolesParLength
Standard 9-holes layout 2013928868
1. CZ Open 200318551680
4. CZ Open 200618572028
6. CZ Open 20081800
7. CZ Open 200918591941
8. CZ Open 201018612076
Czech Open 2011-201318622109
Czech Open 2011-2016 Finals9361480
Czech Open 2013 Finals FPO618380
Czech Open 2014-2015 FPO/MJ118581892
Czech Open 2014-201618602014

Map

board

Holes

123456789101112131415161718Celkem
Par44334433353333443362
Length130134100119182185625542211671121099815216297922109
Elevation011000-4030-20-4012-43-3

Nejbližší akce

2017-11-11: PDGL #3 - Pražská DiscGolfová Liga - Ladronka LINK

Proběhlé akce

2017-10-14: Czech Open 2017 LINK

2017-05-08: Ricky Wysocki Clinic nr.1 Praha - PUTTING AND UPSHOTS LINK

2017-05-08: Ricky Wysocki Clinic nr.2 Praha - DRIVING LINK

2017-03-18: PDGL - Pražská DiscGolfová Liga - Ladronka LINK

2016-10-15: 14. Czech Open 2016 LINK

NEJLEPŠÍ VÝSLEDKY

Filtr:   
Open   Open Women   Juniors I  Juniors I Women
Masters   Master Women   Juniors II  Juniors II Women
Grandmasters   GM Women   Juniors III  Juniors III Women
    Juniors IV  Juniors IV Women
  Players:
  

Pro zadání vlastních výsledků použijte odkaz níže. (Vyžaduje přihlášení)

Zobrazeny jsou výsledky 1 až 25 z celkem 347 nalezených.
DatumHráč123456789101112131415161718CelkemPoznámka
Par44334433353333443362
2011-10-01Jussi Meresmaa3433433223223333325111CZOPEN #2
2011-10-01Jussi Meresmaa3324443235232333325411CZOPEN #1
2011-10-02Jussi Meresmaa3334544223222343325411CZOPEN #3
2011-10-01Lukasicek3433642234233333325611CZOPEN #1
2011-10-01Dr.Úd3334443224334333325611CZOPEN #2
2011-10-01Lukasicek4443432334324334225711CZOPEN #2
2013-11-02Nowik3434352244332334325713CZOPEN #1
2012-10-06Del4333542235233334335812CZOPEN #1
2013-11-03Nowik3325343345222234535813CZOPEN #3
2012-10-07Del4435334335332334225912CZOPEN #3
2012-10-07Lukasicek3336432245432343325912CZOPEN #3
2013-11-03Lukasicek4334443235323344325913CZOPEN #3
2011-10-01Daniel Hokeš4443442236233334336011CZOPEN #1
2011-10-02Jedla5334433336232433426011CZOPEN #3
2012-10-06Del3433444126333333426012CZOPEN #2
2013-11-02Daniel Hokeš3534442337233243236013CZOPEN #1
2013-11-02Nowik5434442336223333336013CZOPEN #2
2013-11-02Lukasicek4333535235323343426013CZOPEN #2
2011-10-01Pavel Brückler4434353336232334336111CZOPEN #2
2011-10-02Lukasicek3334442227363334326111CZOPEN #3
2013-11-02Lukasicek4334443336334334226113CZOPEN #1
2013-11-03Pål Rikard Sofus Sævig4344642224233534336113CZOPEN #3
2011-10-01teknis4335432236333237336211CZOPEN #1
2011-10-01teknis4433543335423343336211CZOPEN #2
2011-10-02Daniel Hokeš4344444424333344326211CZOPEN #3
Min33233321232222332243par-19
Avg3.643.483.083.884.163.802.802.402.845.042.602.802.803.003.283.643.042.3658.64par-3.36
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další > Poslední >>

comments powered by Disqus
 User  
 Pwd:  
   
Show Right Menu Close Menu

Ccourses/courses