Tato stránka je urcena pro prohlížece podporující webové standardy, jinak muže být zobrazena nekorektne.

HŘIŠTĚ

Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Jihočeský kraj Praha Středočeský kraj

Hlavní město Praha

Permanent:

DGP Ladronka

  • Region : Hlavní město Praha
  • City : Praha 6
  • Street : Tomanova
  • GPS: N50.0783940 E14.3569140 --> Google Maps

Tak tady se začal hrát discgolf v ČR - teď je tu i nový DiscgolfPark! 9-jamkové hřiště

Layouty hřiště

LayoutHolesParLength
Standard 9-holes layout 2013928868
1. CZ Open 200318551680
4. CZ Open 200618572028
6. CZ Open 20081800
7. CZ Open 200918591941
8. CZ Open 201018612076
Czech Open 2011-201318622109
Czech Open 2011-2016 Finals9361480
Czech Open 2013 Finals FPO618380
Czech Open 2014-2015 FPO/MJ118581892
Czech Open 2014-201618602014

Map

board

Holes

123456789Celkem
Par33343333328
Length9711280152128834967100868
Elevation0000000000

Nejbližší akce

2017-11-11: PDGL #3 - Pražská DiscGolfová Liga - Ladronka LINK

Proběhlé akce

2017-10-14: Czech Open 2017 LINK

2017-05-08: Ricky Wysocki Clinic nr.1 Praha - PUTTING AND UPSHOTS LINK

2017-05-08: Ricky Wysocki Clinic nr.2 Praha - DRIVING LINK

2017-03-18: PDGL - Pražská DiscGolfová Liga - Ladronka LINK

2016-10-15: 14. Czech Open 2016 LINK

NEJLEPŠÍ VÝSLEDKY

Filtr:   
Open   Open Women   Juniors I  Juniors I Women
Masters   Master Women   Juniors II  Juniors II Women
Grandmasters   GM Women   Juniors III  Juniors III Women
    Juniors IV  Juniors IV Women
  Players:
  

Pro zadání vlastních výsledků použijte odkaz níže. (Vyžaduje přihlášení)

Zobrazeny jsou výsledky 201 až 225 z celkem 239 nalezených.
DatumHráč123456789CelkemPoznámka
Par33343333328
2016-07-30Bláža433554335351456004050 #3
2016-07-30Peter Kúdela553533344351456004050 #3
2015-03-08Jiří Horák4534533343614201271 #1
2015-03-08MewyCz3455433543614201271 #2
2016-07-30maggie433473444361456004050 #1
2016-07-30maggie543444435361456004050 #3
2015-03-08michalhok5444444353714201271 #1
2016-07-22Marek Imlauf44365343537Poprve na hristi,paradni hriste!
2016-07-30Marek Imlauf444654334371456004050 #1
2016-07-30Kráťa343753345371456004050 #2
2016-07-30Bláža343654345371456004050 #2
2016-07-30Peter Kúdela334664344371456004050 #2
2014-04-27Střízlík53455434538
2015-03-08Lenka Poleková5535435353814201271 #1
2015-03-08Martin Vinopal4445734343814201271 #2
2016-07-30Mitch Dombrausky443546444381456004050 #1
2016-07-30Motajsz733444535381456004050 #1
2016-07-30Ondra Červenka443555444381456004050 #1
2016-07-30Josef Pavlů344664335381456004050 #1
2016-07-30Marek Imlauf553554335381456004050 #3
2016-07-30Kráťa434664434381456004050 #3
2016-07-30Vojtěškin445453355381456004050 #3
2015-03-08kacka4544643453914201271 #3
2015-03-08Lenka Poleková4437543543914201271 #3
2016-07-30Ondra Červenka644543355391456004050 #2
Min33343333429par1
Avg4.243.963.525.124.963.723.483.684.5637.24par9.24
< Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Poslední >>

comments powered by Disqus
 User  
 Pwd:  
   
Show Right Menu Close Menu

Ccourses/courses