Tato stránka je urcena pro prohlížece podporující webové standardy, jinak muže být zobrazena nekorektne.

SZDL TEPLICE

  • Termín: 2018-09-08
  • ČADG kategorie: C
  • Kapacita turnaje: 45 hráčů
  • Kategorie a startovné:
    •  FPO - Pro Open Women: 100,- CZK
    •  MJ12 - Junior <= 12: 50,- CZK
    •  MJ18 - Junior <= 18: 50,- CZK
    •  MP40 - Pro Master 40+: 100,- CZK
    •  MPO - Pro Open: 100,- CZK
  • Formát:
    • 4x9 jamek
  • Ředitel turnaje:
    • Ladis Dragoun, kontakt: ladisdragoun80@gmail.com
    • Milan Tichý, kontakt: milan.tichy@dgc-kadan.cz

DGC Ultimo Kadaň, Caurus Egra Cheb, DGC Albium Ústí nad Labem a ULTIMO frisbee.shop

Vás tímto zvou na turnaj v rámci Severozápadní discgolfové ligy 2018

(SZDL - 2018)

SZDL je liga čítající 8 turnajů.

4.turnaje jarní části a 4 turnaje podzimní části .

Všechny turnaje ČADC kategorie „C“

Pořadatel si vymezuje možnost penalizace za špatně sečtené score karty i po skončení turnaje.

Jednotlivé Turnaje:

Jarní SZDL 10. 3. Osek

Jarní SZDL 21. 4. KADAŇ

Jarní SZDL 5. 5. CHEB Špalíček

Jarní SZDL 2. 6. DUCHCOV Vyhlášení jarních výsledků SZDL

Podzimní SZDL 5.8. MOSTOV

Podzimní SZDL 8. 9. TEPLICE

Podzimní SZDL 20.10 CHEB Výroční vol. 6

Podzimní SZDL 18.11. KADAŇ Vyhlášení podzimních výsledků SZDL

informace o SZDL 2018 na strankách: https://www.facebook.com/SZDLiga/

Na každém turnaji budou vyhlášeni tři nejlepší hráči ze všech kategorii, kteří obdrží Diplom a Medaili

+ losovačka o věcné ceny.

Kategorie:

Open (MPO) 17.let až 39.let

Women (FPO) 17. let a více

Master (MPM) 40 let a více

Junior 1 (MJ1) - 11. let až do 17. let

Junior 3 (MJ3) - od 5. let až do 11. let

Startovné jednotlivých ligových turnajů:

MPM - Master : 100,- CZK

MPO - Open: 100,- CZK

FPO - Open Women: 100,- CZK

MJ1 + MJ3 - Junior : 50,- CZK

BODOVANÍ :

1. místo 100 bodů

2. místo 90 bodů

3. místo 85 bodů(- 5 bodů) za každé místo

6. místo 70 bodů(- 4body) za každé místo

11 místo 50 bodů (- 3 body) za každé místo

14 místo 40 bodů (- 2 body) za každé místo

19 místo 30 bodů (- 1 bod) za každé místo

Formát turnaje a časový harmonogram

Turnaj bude hraný na 4x9. Jamky pro rozhoz: 1,2,3, a 8 CTP


Sraz: 8:00
Meeting: 8:20
Výhoz 1. + 2. kola: 8:45
Občerstvení: 11:30
Výhoz 3. kola: 12:45
Výhoz 4. kola: 14:15
Vyhlášení 16:00

Mapa hřiště: CZTEPLICE

Předběžné výsledky kategorie Pro Open
Poř.HráčNár.Kat.1234Celkem+/-Body
1Šindelář DavidU.F.O.MPO 21272624989850.00
2Polívka PetrCzechMPO 2622262810210246.00
3Vykydal VojtěchCzechMJ15 2628252710610643.00
4Tišer VítCzechMPO 2729262610810840.00
5Dupák VítCzechMPO 2629262810910938.00
6Rychtar VojtěchCzechMPO 2727282811011036.00
7Moník VladislavU.F.O.MPO 3030282511311334.00
8Huttr JaroslavCzechMPO 3225282911411432.00
9Tyl MichalCzechMPO 2631292911511530.00
10Pomeranč LukášU.F.O.FP70 2932282811711728.00
=Sochor PetrCzechMPO 3028273211711728.00
12Skalka TomášU.F.O.FP70 3026283411811824.00
=Otta PepaCzechMPO 2830312911811824.00
=Tomasu Zdenek KATZECzechMPO 3226303011811824.00
15Troiak MilanCzechMPO 3129322912112119.00
16Sedlák PavelCzechMPO 3030293312212218.00
=Borgio Borša PetrCzechMPO 3330312812212218.00
18Vlček Václav JosefCzechMJ15 3530293012412416.00
=Syřiště RadekCzechMPO 3329323012412416.00
20Chrastina LukášU.F.O.FP70 3332313212812814.00
21Nepovím JosefCzechMPO 3338353714314313.00
22Mojžíš RomanU.F.O.FP70 3835364014914912.00
DNSMika JiříCzechMPO     DNSN/AN/A
Předběžné výsledky kategorie Pro Master 40+
Poř.HráčNár.Kat.1234Celkem+/-Body
1Brožek JiříCzechMP40 24252326989850.00
2Nicola KachlockGermanMP40 2627272510510546.00
3Votický PavelCzechMP40 2729252610710743.00
4Zdeněk KarelCzechMP40 2728253111111140.00
5Havel MartinCzechMP40 2631292711311338.00
=Karim DavidU.F.O.MP40 2829312511311338.00
7Zdeněk JanCzechMP40 2931322812012034.00
8Huráň MartinCzechMP40 3033323012512532.00
9Sedlák ZdeněkU.F.O.MP60 3132303312612630.00
10Tichý MilanCzechMP40 3432283312712728.00
11Dombrausky MitchAmericanMP40 3431343012912926.00
12Vlček MiroslavU.F.O.MP40 3737302913313324.00
Předběžné výsledky kategorie Junior <= 18
Poř.HráčNár.Kat.1234Celkem+/-Body
Předběžné výsledky kategorie Junior <= 12
Poř.HráčNár.Kat.1234Celkem+/-Body
1Linhart CharlesCzechMJ12 2730284112612650.00
2Votický HynekU.F.O.MJ10 3235363413713746.00
3Votický VilémU.F.O.MJ06 4239383815715743.00
4Vágner PetrU.F.O.MJ08 5556565822522540.00
Předběžné výsledky kategorie Pro Open Women
Poř.HráčNár.Kat.1234Celkem+/-Body
1Spoustová JanaCzechFPO 3130323112412450.00
=Trčková BarušCzechFPO 3327333112412450.00
3Kreuzigerová MarkétaCzechFPO 3333303112712743.00
4Tichá LenkaCzechFPO 3331313412912940.00
5Tomášů MácaCzechFPO 3536303113213238.00
6Jandoušíková EvaU.F.O.FP70 3735364014814836.00
Výsledky tour

Severozápadní DG liga : Na stránce výsledků: ZDE



DISQUS 1512411116 SZDL TEPLICE
comments powered by Disqus
 User  
 Pwd:  
   
Show Right Menu Close Menu

Cliga/info