Tato stránka je urcena pro prohlížece podporující webové standardy, jinak muže být zobrazena nekorektne.

SZDL KADAŇ Vyhlášení výsledků SZDL

  • Termín: 2018-11-18
  • ČADG kategorie: C
  • Kategorie a startovné:
    •  FPO - Pro Open Women: 100,- CZK
    •  MJ12 - Junior <= 12: 50,- CZK
    •  MJ18 - Junior <= 18: 50,- CZK
    •  MP40 - Pro Master 40+: 100,- CZK
    •  MPO - Pro Open: 100,- CZK
  • Formát:
    • 2x18 jamek
  • Ředitel turnaje:
    • Milan Tichý, kontakt: milan.tichy@dgc-kadan.cz
    • Karel Zdeněk

DGC Ultimo Kadaň, Caurus Egra Cheb, DGC Albium Ústí nad Labem a ULTIMO frisbee.shop

Vás tímto zvou na turnaj v rámci Severozápadní discgolfové ligy 2018

(SZDL - 2018)

SZDL je liga čítající 8 turnajů.

4.turnaje jarní části a 4 turnaje podzimní části .

Všechny turnaje ČADC kategorie „C“

Pořadatel si vymezuje možnost penalizace za špatně sečtené score karty i po skončení turnaje.

Jednotlivé Turnaje:

Jarní SZDL 10. 3. Osek

Jarní SZDL 21. 4. KADAŇ

Jarní SZDL 5. 5. CHEB Špalíček

Jarní SZDL 2. 6. DUCHCOV Vyhlášení jarních výsledků SZDL

Podzimní SZDL 5.8. MOSTOV

Podzimní SZDL 8. 9. TEPLICE

Podzimní SZDL 20.10 CHEB Výroční vol. 6

Podzimní SZDL 18.11. KADAŇ Vyhlášení podzimních výsledků SZDL

informace o SZDL 2018 na strankách: https://www.facebook.com/SZDLiga/

Na každém turnaji budou vyhlášeni tři nejlepší hráči ze všech kategorii, kteří obdrží Diplom a Medaili

+ losovačka o věcné ceny.

Kategorie:

Open (MPO) 17.let až 39.let

Women (FPO) 17. let a více

Master (MPM) 40 let a více

Junior 1 (MJ1) - 11. let až do 17. let

Junior 3 (MJ3) - od 5. let až do 11. let

Startovné jednotlivých ligových turnajů:

MPM - Master : 100,- CZK

MPO - Open: 100,- CZK

FPO - Open Women: 100,- CZK

MJ1 + MJ3 - Junior : 50,- CZK

BODOVANÍ :

1. místo 100 bodů

2. místo 90 bodů

3. místo 85 bodů(- 5 bodů) za každé místo

6. místo 70 bodů(- 4body) za každé místo

11 místo 50 bodů (- 3 body) za každé místo

14 místo 40 bodů (- 2 body) za každé místo

19 místo 30 bodů (- 1 bod) za každé místo

Formát turnaje a časový harmonogram

Turnaj bude hraný na 2x18 jamek. Jamky pro rozhoz: 1,2,3 a 1 CTP

8:10 - Sraz a Registrace hráčů u jamky č.1 GPS: N50.3867550 E13.2771900

Prosím, pomozte urychlit ranní registraci tím, že budete mít připravené startovné přesně.

8:40 – Players Meeting

9:00 – Výhoz 1. kola

11:00 - 12:30 – Pauza na oběd

12:45 - Výhoz 2. kola

14:45 Vyhlášení výsledků

Mapa hřiště: CZKADAN


Registrace: ZDE otevřena do 2018-11-17

Registrovaní hráči

#StDivCADGJménoNár.Klub
1WaitingMP40ActiveVotický PavelCzechRiders in the Sky, Albium
2WaitingMJ12ActiveVotický HynekU.F.O.
3WaitingMJ12ActiveVotický VilémU.F.O.
4WaitingFPONot activeBudilova LucieCzechH - Triatlon
5WaitingMPONot activeVerl MatějCzechH - Triatlon
6WaitingMPOActiveHuttr JaroslavCzechDgc Albium - Ústí nad Labem
7WaitingMPOActivePajurek JanCzechDGC Fénix Brno
8WaitingFPOActiveŠpačková IvaCzech
9WaitingMP40ActiveTichý MilanCzechDGC Ultimo Kadaň
10WaitingFPOActiveTichá LenkaCzechDGC Ultimo Kadaň
11WaitingMP40ActiveZdeněk KarelCzechCaurus Egra
12WaitingMP40Not activeVlček MiroslavU.F.O.
13WaitingMP40ActiveZdeněk JanCzechCaurus Egra
14WaitingMPOActiveHovorka TomášCzech
15WaitingMP40ActiveKoucký TomášCzechDGC Players
16WaitingMPONot activeUjváry MiroslavCzech
17WaitingMJ12Not activeUjváry AdamU.F.O.
18WaitingFPONot activeUjváry JitkaU.F.O.
19WaitingMJ12ActiveLinhart CharlesCzech
20WaitingMP40ActiveKotěšovec PetrCzechUltimo.cz, Terrible Monkeys
21WaitingMJ18ActiveVykydal VojtěchCzechHunters Kadaň
22WaitingMP40ActiveHuráň MartinCzechDGC ULTIMO Kadaň
23WaitingMPONot knownPietas HiskiaU.F.O.
24WaitingFPONot activeTrčková BarušCzechDGC Albium- Ústí nad Labem
25WaitingMPONot activeTišer VítCzechDGC Albium - Ústí nad Labem
26WaitingMPONot activeŠindelář DavidU.F.O.
27WaitingMP40Not activeGollin ReneGermanScheibenkleister riesa
28WaitingMJ18Not activeGollin MarkusGermanScheibenkleister Riesa
29WaitingMP40ActiveHavel MartinCzechRiders in the Sky, Dgc Albium - Ústí n.L
30WaitingMPOActiveKysel JirkaCzechČokoláda team
31WaitingMP40Not activeLösel HolgerGermanScheibenkleister Riesa
32WaitingMPOActiveBorgio Borša PetrCzechCaurus Egra
33WaitingFPONot activeTomášů MácaCzechDgc Albium - Ústí nad Labem
34WaitingMPONot knownSkalka TomášU.F.O.
35WaitingMJ18Not knownMojžíš RomanU.F.O.
36WaitingMPONot activeDupák VítCzechDGC Albium - Ústí nad Labem
37WaitingMP40ActiveBrožek JiříCzechcz.discgolf
38WaitingMJ18Not activeVlček Václav JosefCzech
39WaitingMPONot activeŠlandor MatějU.F.O.
40WaitingMPONot activeŠlandor JakubU.F.O.
41WaitingFPONot activeSpoustová JanaCzech
42WaitingMJ12ActiveFilip AdamU.F.O.DGC Kadaň
43WaitingMP40ActiveFilip FrantišekU.F.O.DGC Kadaň
44WaitingMP40Not knownKlimeš JanU.F.O.
45WaitingMJ18Not knownJanoušek SlávekU.F.O.
46WaitingMP40Not activeKachlock NicolaGermanHyzernauts e.v.
47WaitingMPONot activeOtta PepaCzechDGC Albium- Ústí nad Labem
48WaitingMPONot activeVeselý JanCzechULTIMO
49WaitingMPOActiveBláha JaroslavCzechDG Hunters Liberec
50WaitingFPONot activeKreuzigerová MarkétaCzech
51WaitingMP40Not activeSedlák ZdeněkU.F.O.
52WaitingMPOActiveJežek PavelCzech
53WaitingFPONot activeZoudunová VeronikaCzechDGC Albium - Ústí nad Labem
54WaitingMPONot activeHavlíček TomášCzechDGC Albium - Ústí nad Labem
55WaitingMPOActivePolívka PetrCzechDGC Ultimo Kadaň
56WaitingMP40ActiveBrei PatrikCzechDGC Players
57WaitingMP40ActiveBorša MarianCzechCaurus Egra
58WaitingMPOActiveSedlák PavelCzechDG Hunters CL
59WaitingMP40Not knownKopecký ZdeněkU.F.O.
60WaitingMPONot activeSochor PetrCzechDgc Albium - Usti nad Labem
61WaitingMPONot activeTomasu Zdenek KATZECzechDgc Albium - Usti nad Labem
62WaitingMPONot knownPomeranč LukášU.F.O.
63WaitingMPOActiveKříž VladimirCzechYoyoteam


DISQUS 1512411557 SZDL KADAŇ Vyhlášení výsledků SZDL
comments powered by Disqus
 User  
 Pwd:  
   
Show Right Menu Close Menu

Cliga/info