Tato stránka je urcena pro prohlížece podporující webové standardy, jinak muže být zobrazena nekorektne.

NOVINKY

Oficiální webové stránky ČADGHonza KocŠedý vlkRegistrace na novém webu

Vážení discgolfisté,

 

již před časem jsme Vás informovali o spuštění našeho nového webu idiscgolf.cz. Od té doby již uplynulo mnoho dní a někteří z Vás se ještě neregistrovali. Web prošel mnoha změnami a úpravami a stále pracujeme na tom, aby byl lepší a lepší. Jak už to tak ale s novými věcmi bývá, objevují se stále další drobné nedostatky, které průběžně odstraňujeme ve spolupráci s naším webmasterem Kubou Kudrnou. Pokud tedy narazíte na jakýkoli zádrhel, neváhejte nám o tom dát vědět na adresu info@idiscgolf.cz. Se změnou se také pojí změna emailových kontaktů na orgány ČADG. Aktuální informace o kontaktech najdete zde.

Informace pro uživatele

Pro to, abyste měli možnost registrovat se na turnaje i v následující sezóně, je nutné být registrován na novém webu. Registrovat se můžete zde.

Další novinkou je online přihláška ke členství v ČADG, která je také na webu idiscgolf.cz. Přihlášku musí vyplnit pouze noví členové ČADG. Tato přihláška bude akceptována po zaplacení členského příspěvku v řádné výši.

Žádáme také všechny členy a uchazeče o členství v ČADG, aby na svém profilu vyplnili všechny osobní a kontaktní údaje (datum narození, adresa trvalého pobytu, emailová adresa) dle skutečnosti a udržovali tyto údaje aktuální. Tato povinnost vyplývá ze stanov a dalších právních předpisů ČR. Tyto údaje potřebujeme zejména k umožnění čerpání dotací z rozpočtu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Registrace na všechny turnaje ČADG budou po 1. 1. 2019 probíhat pouze prostřednictvím webu idiscgolf.cz, a to v souladu s připravovaným a na ČS v Olomouci předběžně představeným Soutěžním řádem ČADG. Je tedy nezbytně nutné, abyste se včas registrovali a měli tak možnost registrace na turnaje.

 

Informace pro pořadatele turnajů

Tímto zároveň žádáme všechny organizátory turnajů, aby své turnaje zveřejňovali primárně na novém webu. Bude to zároveň podmínkou vyplývající ze Soutěžního řádu pro rok 2019. V případě jakýchkoli nejasností s fungováním webu nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím emailových adres.


VR ČADG 20.12.2018


Členské příspěvky

Milí Discgolfisté,

rádi bychom Vás seznámili se změnou, pro kterou jsme se zdůvodu rychlejšího rozvoje discgolfu v ČR rozhodli uplatnit v souladu s informováním na poslední ČS v Olomouci.

Od této chvíle tj. 7. 12. 2018 vracíme členský příspěvěk na výši, která byla platná před 3 lety. Základní výše příspěvku je stanovena na 400 Kč/rok pro všechny kategorie s výjimkou juniorů, kde je příspěvek 200 Kč/rok.

Věřte, že pro podporu našeho sportu využijeme efektivně každou korunu a dostaneme discgolf výše ve vnímání veřejnosti a rozvoje tohoto krásného sportu.

Žádosti o členství nově posílejte přes tento formulář. Po odeslání přihlášky Vám přijde e-mail s detaily o platbě.

 

Zaplacením členského příspěvku získáte:

► Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou při hraní discgolfu na turnajích i Vašich trénincích

► Slevu na startovném na vybraných turnajích

► Přednostní právo pro registrace ppro vybrané turnaje

► Možnost startu na Mistrovství České Republiky

► Pravidelné informování o novinkách ze světa discgolfu

Svůj členský příspěvek zaplaťte ve prospěch b.ú. 7434016001/5500; jako VS vložte Vaše členské ID 
(pokud jej máte). Případně do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno.

Nezapomeňte, že jako členové máte možnost pomáhat rozvíjet a ovlivňovat vývoj discgolfu v ČR.

 

Ať to lítá 

VR


VR ČADG 10.12.2018


Členská schůze

Počet členů výkonné rady se poněkud ztenčil a zbytku se již blíží konec funkčního období. Proto vyzýváme všechny zájemce o kandidaturu do VR, aby zaslali na email vr@discgolf.cz přihlášku ke kandidatuře a to nejpozději do 18. listopadu 2018. Do předmětu napište, prosím, "KANDIDATURA DO VR" a v textu se v krátkosti představte.
Kandidáty budeme průběžně zveřejňovat na facebooku a také na stránkách www.discgolf.cz v sekci novinky.
Připomínáme, že do VR může být zvolen pouze člen ČADG s rozšířeným členstvím. Odesláním tohoto emailu kandidát souhlasí se zveřejněním zaslaných informací na webu a facebooku asociace.
Do VR svou kandidaturu oznámili:
Petr Tanka
Po dvou letech působení ve výkonné radě mám zájem dále pracovat pro ČADG a posouvat asociaci vpřed a to zejména dokončením započatých procesů změny struktury nejen discgolfu, ale také všech sportů s létajícím diskem.
Děkuji Vám za důvěru
Jakub Sýkora
po dvou letech ve VR stále věřím, že nás členové nemusí vnímat jako principiální škodiče. Nyní díky nově vzniklým komisím, které se se zápalem pustili do práce, věřím, že konečně bude dost sil na rozvoj a ne jen na udržování současného stavu, a že discgolf v ČR dostane jasný dlouhodobý směr místo kormidlování "ode zdi ke zdi".
Václav Bednář
Jakožto průměrný hráč DG, věřím že můžu tomuto sportu pomoci mnohem víc, pokud jej budu moci ovlivňovat zevnitř. Vidím spoustu prostoru, jak posunout náš sport dále a pomoci v rozšiřování členské základny.

VR ČADG 5.11.2018


Členská schůze

Vážení discgolfisté,

Srdečně zveme všechny členy ČADG na řádnou Členskou schůzi (dále jen ČS) České asociace discgolfu, která se uskuteční 24.11.2018 od 13.00 v salónku restaurace Fontána ve Smetanových sadech v Olomouci.

Program schůze:

Zahájení schůze
Volba předsedy a dalších orgánů ČS
Schválení programu
Předání cen za ligu 2018
Zpráva o činnosti VR
Účetní závěrka za 2017 - schválení
Návrh rozpočtu na 2018 - schválení
Příprava transformace ČALD
Volba/odvolání členů VR
Různé

Další informace najdete zde


VR ČADG 22.10.2018


Komise rozvoje discgolfu v ČR

Vážení discgolfisté,

Zajímá vás, jakým směrem se bude discgolf v ČR rozvíjet? Chcete se na tom s námi přímo podílet?
Pak je tu šance právě pro vás. Zřizujeme komisi, která bude zaměřena na rozvoj našeho sportu a hledáme členy, kteří budou mít nápady. Pokud se chcete zapojit, zašlete svou přihlášku nejpozději do 20. října na mail mail a do předmětu zprávy napište ROZVOJ. Předběžné informace o činnosti komise pro rozvoj najdete zde


VR ČADG 11.10.2018


Česká republika zná své mistry

Bohdan Bílek je mistrem už potřetí tuto sezónu, Eliška Bártková překvapila a porazila favorizovanou Evu Královou, Filandr se vrátil na pomyslný discgolfový trůn. 

Tento víkend se na kopci Svinec u Nového Jičína konalo Mistrovství České republiky v discgolfu pro rok 2018. Poprvé v historii probíhalo postupným startem, kapacita turnaje byla 120 hráčů a otevřelo se všech 7 kategorií. Díky slunečnému počasí si hráči turnaj náležitě užili, tradičně silný vítr je však dost potrápil. Na výsledcích to bylo vidět, v kategorii MPO stačilo na výhru skóre -7 oproti paru, nejlepší výsledek pak předvedl Bohdan Bílek s celkovými -12.

Mistři republiky pro rok 2018:

Lukáš Filandr – kategorie MPO (open)
Eliška Bártková – kategorie FPO (ženy)
Bohdan Bílek – kategorie MJ18 (junioři do 18 let)
Martin Štípek – kategorie MJ15 (junioři do 15 let)
Matyáš Bareš – kategorie MJ12 (junioři do 12 let)
Rudolf Konečný – kategorie MP40 (muži nad 40 let)
Karel Kolář – kategorie MP50 (muži nad 50 let)
 
Všechny informace o turnaji a fotky naleznete na jeho webu open.moraviangators.cz, výsledky na Disc Golf Metrix a na PDGA.com a videoreporty na YouTube kanále proDiscgolf.cz.
 

Kryštof Novák 1.10.2018


Soutěžně technická komise

Vážení discgolfisté,

Pokud máte chuť udělat něco pro discgolf a podílet se na podobě soutěžního řádu pro následující období, přišla vaše chvíle!!!
Výkonná rada ČADG rozhodla, že zřídí Soutěžně technickou komisi (STK), jejíž úlohou bude zejména vytvoření soutěžního řádu a jeho případné úpravy pro podporu rozvoje discgolfu v ČR. STK se bude skládat z 3 až 5 členů, kteří budou voleni výkonnou radou. Členem této komise může být každý člen ČADG s rozšířeným členstvím starší 18 let. Na přesných podmínkách činnosti této komise zatím pracujeme a budou brzy zveřejněny. Už nyní můžete zasílat své přihlášky na mail a to nejpozději do 15. 9. 2018. Jako předmět uveďte „STK“.

VR ČADG 27.8.2018


1 2 3 4 5 6 Další >
 User  
 Pwd:  
   
Show Right Menu Close Menu

Cnews